Vsechny Knihy.cz

HomeNovinkyVýprodejPomocLegislativaKontaktVyhledáváníAkceZahradaBezpečnost práce
TOPlist
Nemůžete sehnat knihu? Nemáme knihu v nabídce? Napište nám, hledáme knihy za Vás.
Knihy - nabídka učebnic
Knihy - báňská literatura, hornictví

Dodací podmínky

Provozovatel on-line knihkupectví VsechnyKnihy.cz je společnost MONTANEX – distribuce, s. r. o. , Výstavní 10, 709 00 Ostrava stanovuje následující dodací podmínky:


  • U každého zboží v katalogu je uveden údaj "odešleme". Tento údaj znamená v jaké lhůtě je zboží zabaleno a předáno dopravci. Jestliže je v jedné objednávce více druhů zboží s různými lhůtami expedice, platí pro vyřízení celé objednávky lhůta expedice nejdelší. Pokud je u titulu uveden údaj odešleme " na dotaz", knihu nemáme skladem, ale snažíme se jí zajistit. Při platbě bankovním převodem počíná expedice následující den po připsání peněz na náš bankovní účet. Zvolíte-li osobní odběr je nutné domluvit se, kdy bude pro Vás publikace připravena k převzetí. Osobním odběrem se rozumí převzetí zboží v naší prodejně na ul. Cihelní 760/35, Ostrava (Areal Auto Heller)

  • Dopravu zboží na území České i Slovenské republiky zajišťujeme prostřednictvím spediční společnosti PPL nebo České pošty. Objednávky ze Slovenska jsou odesílány z České republiky z Ostravy. Platba je možná jen bankovním převodem. Faktura bude vystavena společností MONTANEX SK,s.r.o. v eurech podle aktuálního kurzu. Termín dodání se prodlužuje asi o 14 dní. Ostatní země pouze po individuální dohodě.

  • Jako prodávající neneseme zodpovědnost za případné nedostatky ve službách České pošty nebo spediční společnosti PPL.

  • Při platbě dobírkou je zboží zasíláno na poštovní dobírku, kterou kupující zaplatí pří převzetí zboží, při platbě převodem z účtu zasíláme zboží běžným balíkem, jako variabilní číslo použijte číslo objednávky. Zboží odesíláme po připsání peněz na náš účet.

  • V ceně zboží není zahrnuto poštovné. Poštovné neúčtujeme. Pokud zboží v objednávce nedosahuje výše 2500,- Kč, bude k ceně objednávky připočten manipulační poplatek Manipulační poplatek je uveden na faktuře (součást zásilky) a při potvrzení a odeslání závazné objednávky.


Manipulační poplatek v ČR je účtováno v hodnotě:


  • a) dobírka Česká pošta: 125,- Kč, dobírka PPL : 139,00 Kč

  • b) faktura se splatností nebo po připsání na účet : Česká pošta: 96,- Kč, PPL : 113,- Kč

  • Česká pošta - při odběru nad 2500,- Kč neúčtujeme manipulační poplatek (platí pro ČR) -PPL - při odběru nad 2500,- Kč neúčtujeme manipulační poplatek (platí pro ČR)


Manipulační poplatek v SR (do 2 kg) je účtováno v hodnotě:


  • faktura se splatností nebo po připsání na účet: Česká pošta: 332,- Kč , PPL: 380,- Kč.

  • V případě vyšší váhy je cena manipulačního poplatku stanovena individuálně. 


Knihy na území Slovenské republiky nezasíláme na dobírku!

   Doklady o koupi zboží je kupující povinen uschovat pro případ reklamace, stejně jako doklad o zaplacení a doručení zboží.

Tyto dodací podmínky platí od 20.října 2011.
MONTANEX - distribuce s.r.o., Výstavní 10, Ostrava 709 00
tel.: 596 621 161, fax: 596 627 848
IČO : 25363093 DIČ: CZ25363093
e-mail: vsechnyknihy@vsechnyknihy.cz. Korespondenční adresa: Cihelní 760/35, Ostrava 702 00
Platba v hotovosti při dodání zbožíPlatba portálem RaiffeisenbankPlatba v hotovosti při osobním odběruPlatba převodním příkazemPlatba portálem Paysec