Vsechny Knihy.cz

HomeNovinkyVýprodejPomocLegislativaKontaktVyhledáváníAkceBezpečnost práce10 - ti denní výprodejVýrobky ze dřeva
TOPlist
Knihy - nabídka učebnic

Dodací podmínky

Provozovatel on-line knihkupectví VsechnyKnihy.cz je společnost MONTANEX ,a.s., Kasalického 163/13, 715 00 Ostrava, IČO: 47677180, DIČ : CZ47677180 www.VSECHNYKNIHY.cz . stanovuje následující dodací podmínky:


  • U každého zboží v katalogu je uveden údaj "odešleme". Tento údaj znamená v jaké lhůtě je zboží zabaleno a předáno dopravci. Jestliže je v jedné objednávce více druhů zboží s různými lhůtami expedice, platí pro vyřízení celé objednávky lhůta expedice nejdelší. Pokud je u titulu uveden údaj odešleme " na dotaz", knihu nemáme skladem, ale snažíme se jí zajistit. Při platbě bankovním převodem počíná expedice následující den po připsání peněz na náš bankovní účet. Zvolíte-li osobní odběr je nutné domluvit se, kdy bude pro Vás publikace připravena k převzetí. Osobním odběrem se rozumí převzetí zboží v naší prodejně na ul. Kasalického 163/13, Ostrava - Michálkovice

  • Dopravu zboží na území České republiky zajišťujeme prostřednictvím spediční společnosti PPL nebo České pošty. Objednávky ze Slovenska jsou odesílány z České republiky z Ostravy. Platba je možná jen bankovním převodem. Termín dodání se prodlužuje asi o 14 dní. Ostatní země pouze po individuální dohodě.

  • Jako prodávající neneseme zodpovědnost za případné nedostatky ve službách České pošty nebo spediční společnosti PPL.

  • Při platbě dobírkou je zboží zasíláno na poštovní dobírku, kterou kupující zaplatí pří převzetí zboží. Při platbě převodem z účtu zasíláme zboží běžným balíkem, na základě Vaší objednávky Vám bude vystavena faktura na které budou všechny údaje potřebné pro platbu - NEHRAĎTE ZBOŽÍ NA ZÁKLADĚ OBJEDNÁVKY ALE FAKTURY: . Zboží odesíláme po připsání peněz na náš účet.

  • V ceně zboží není zahrnuto poštovné. Poštovné neúčtujeme. Pokud zboží v objednávce nedosahuje výše 2500,- Kč, bude k ceně objednávky připočten manipulační poplatek. Manipulační poplatek je uveden na faktuře (součást zásilky) a při potvrzení a odeslání závazné objednávky.
Manipulační poplatek v SR (do 2 kg) je účtováno v hodnotě:


  • faktura se splatností nebo po připsání na účet: PPL: 280,- Kč.

  • V případě vyšší váhy je cena manipulačního poplatku stanovena individuálně. 


Knihy na území Slovenské republiky nezasíláme na dobírku!

   Doklady o koupi zboží je kupující povinen uschovat pro případ reklamace, stejně jako doklad o zaplacení a doručení zboží.

Tyto dodací podmínky platí od 1.dubna 2020..
MONTANEX ,a.s., Kasalického 163/13, 715 00 Ostrava, tel.: +420 603 248 004, IČO: 47677180, DIČ : CZ47677180 Korespondenční adresa: Kasalického 163/13, 715 00 , Ostrava-Michálkovice www.VSECHNYKNIHY.cz .
Platba v hotovosti při dodání zbožíPlatba v hotovosti při osobním odběruPlatba převodním příkazem