Vsechny Knihy.cz

HomeNovinkyVýprodejPomocLegislativaKontaktVyhledáváníAkceBezpečnost práce10 - ti denní výprodejVýrobky ze dřeva
TOPlist
Knihy - nabídka učebnic

BIBLIOGRAPHIA IURIS ROMANI CRIMINALIS. BIBLIOGRAPHY OF ROMAN CRIMINAL LAW (+ CD)

Michal Skřejpek
912 stran
>
Vazba:pevná
ISBN:9788074003967
Vydavatel:C.H.BECK
Odešleme:do 5 pracovních dnů
Cena před slevou:1 040,10 Kč
Sleva:13%
Ušetříte:135,20 Kč
Cena s DPH 10%:904,90

Bibliografie římského trestního práva představuje souhrn výsledků vědecké práce mnoha generací odborníků z celého světa, věnujících se otázkám spojeným s trestním právem ve starověkém Římě.

   Obsahuje více než 8 000 bibliografických položek zachycujících nejen knižní zpracování této problematiky, ale také články v odborných časopisech, konferenční sborníky, pocty věnované významným představitelům právní romanistiky, hesla ve slovnících a encyklopediích, ale rovněž disertační práce a recenze. Zahrnuty jsou do ní práce počínaje 18. stoletím a dovedena je až do současnosti.

   Tato bibliografie obsahuje práce věnované římskému trestnímu právu od královské doby, přes období republiky, až po vládu císaře Justiniána. Řazení údajů vychází z okruhů, které jsou v nich zpracovány, např. jednotlivých trestných činů, procesních institutů atp. Jedná se o první zpracování této záležitosti v celosvětovém kontextu a její autor, profesor římského práva na Karlově Univerzitě, tak vyplnil mezeru, která v současném shrnutí výsledků této problematiky dosud existovala.

    Nedílnou součástí knihy je CD-ROM, který obsahuje všechny položky nacházející se v tištěné verzi v elektronické podobě, jež umožňuje pracovat s bibliografickými údaji pomocí prohledávacího softwaru. Vyhledávat je tak možné podle nejrůznějších kritérií: podle jmen autorů, typu práce, období nebo roku vydání či jazyka, v němž byla práce publikována, a to také v jejich vzájemné kombinaci.

Sháníte odbornou literaturu, učebnice? Právo, ekonomika, management, technika, účetnictví, veřejná správa a další? Neváhejte, volejte naši HORKOU LINKU 599 505 519

Platba v hotovosti při dodání zbožíPlatba portálem RaiffeisenbankPlatba v hotovosti při osobním odběruPlatba převodním příkazemPlatba portálem Paysec