Vsechny Knihy.cz

HomeNovinkyVýprodejPomocLegislativaKontaktVyhledáváníAkceBezpečnost práce10 - ti denní výprodejVýrobky ze dřeva
TOPlist
Knihy - nabídka učebnic

Všeobecné zásady nákupu na www.vsechnyknihy.cz


 1. Zákazník je povinen před započetím nákupu seznámit se s tímto nákupním řádem, dodacími a reklamačními podmínkami.

 2. Cena za zboží je uvedena včetně DPH. 

 3. V případě potřeby je zákazník kontaktován elektronickou poštou , telefonem či faxem.

 4. Zákazník má právo bez udání důvodu vrátit zboží do 14 dnů po jeho obdržení a požadovat zpět peníze nebo jiné zboží. Vrácené zboží musí být nepoškozené.

 5. Stránky se Vám otevřely , po levé straně se nachází jednotlivé druhy literatury, po pravé straně registrace, novinky knihkupectví, nejprodávanější knihy popř. slevy či akce. Prvních 10 titulů jsou představované publikace. Na vrchní liště najdete: Home-návrat na domovskou adresu, Novinky - publikace které vyšly právě nyní, Akce - propagační akce vydavatelů,publikací, Slevy - publikace až s 50% slevou, Pomoc - najdeme publikaci za Vás, Aktuality - novinky z knihkupectví, knižního světa, Legislativa - dodací, všeobecné a další pravidla - doporučujeme přečíst, Inzerce - možnosti propagace v knihkupectví, Kontakt - kontaktní údaje.

 6. Po obdržení objednávky Vám zašleme její potvrzení.
  Průvodce nákupem.

 7. Právo vrácení zboží bez udání důvodu Zákazník má právo v případě jakékoli nespokojenosti se zaslaným zbožím toto zboží vrátit a požadovat zpět peníze nebo jiné zboží.

 8. Toto právo má zákazník ve lhůtě 14 dnů po obdržení (převzetí) zboží.

 9. Vrácením se rozumí předání zboží dopravci nebo přímo zasílateli.Peníze za zboží budou zákazníkovi vráceny složenkou nebo bankovním převodem na jeho účet a to nejpozději do 5 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. 

 10. Zákazník má právo na vrácení zboží bez udání důvodu. V tom případě musí být vrácené zboží nepoužité, nepoškozené, čisté.
  Reklamace

 11. Odkaz na reklamační řád je umístěn v horní části stránek.

 12. Zákazník je povinen seznámit se před započetím nákupu s reklamačním řádem.

 13. V případě reklamace vyplňte prosím reklamační formulář, který je obsažen v Reklamačním řádu a odešlete ho, popř. zašlete reklamaci přímo na náš e-mail (vsechnyknihy@vsechnyknihy.cz). Reklamaci lze také zaslat v písemné formě na naši adresu.

 14. Zboží zašlete na adresu provozovatele: MONTANEX, a.s. , Kasalického 163/13, 715 00 Ostrava - Michálkovice.

 15. Vaše reklamace bude vyřízena v zákonné lhůtě 30 dnů po obdržení reklamačního formuláře, e-mailu, nebo faxu a zboží.
  Ochrana osobních údajů

 16. Společnost MONTANEX, a.s. prohlašuje, že osobní data zákazníků považuje za přísně důvěrné a zavazuje se, že je neposkytne či neprodá jakékoliv třetí straně (vyjma spediční služby) a nepoužije je ani pro komerční činnost nesouvisející s nabídkou obchodu.

 17. Pokud si bude zákazník přát vymazat z databáze zákazníků může tak učinit bez udání důvodu na e-mail ales.rett@vsechnyknihy.cz a neprodleně se tak stane.

 18. Vaší registrací souhlasíte s těmito podmínkami.Provozovatel : MONTANEX ,a.s., Kasalického 163/13, 715 00 Ostrava, tel.: +420 603 248 004, IČO: 47677180, DIČ : CZ47677180 Korespondenční adresa: Kasalického 163/13, 715 00 , Ostrava-Michálkovice www.VSECHNYKNIHY.cz .
Platba v hotovosti při dodání zbožíPlatba v hotovosti při osobním odběruPlatba převodním příkazem